Elektronická fakturace

15.11.2011

Společnost Vodovody a kanalizace Vyškov, a.s. zašle ročně takové množství faktur, které by vytvořilo téměř 6 m vysoký stoh papíru. V rámci zkvalitnování služeb zákazníkům společnost od 15. 11. 2011 nově nabízí možnost zasílání faktur v elektronické podobě.

Elektronická fakturace se postará o doručení danového dokladu - faktury nejrychlejší možnou formou (v řádu minut) po jeho vzniku do Vaší e-mailové schránky, a tím zajistí velice rychlou informaci o jeho vystavení i v případě, že se přestěhujete a běžná poštovní adresa je již pro doručení papírové faktury neaktuální. Šetří i Váš čas a poskytuje celou dobu splatnosti k zajištění provedení úhrady faktury.
Při větším rozšíření může nemalou měrou šetřit životní prostředí i náklady, protože na straně společnosti odpadá nutnost tisku faktury, balení do obálek a frankování dle aktuálních sazeb poskytovatele poštovních služeb. V neposlední řadě odstranuje existující problémy s doručováním faktur v papírové formě.
Vaším souhlasem s elektronickou fakturací se zapojíte do společného úsilí chránit životní prostředí a šetřit finanční prostředky.

Jaké hlavní výhody přináší elektronická fakturace:
- Nedochází k prodlení mezi zpracováním dokladů a jejich doručením poštou
- Zaslání faktury ve formátu PDF přímo do Vámi zvoleného e-mailu
- Okamžitá dohledatelnost danových dokladů na Vaší straně
- Úspora času ve skenování tištěných faktur a snadná manipulace s doklady
- Šetrnost k životnímu prostředí a úspora nákladů na archivaci
- Moderní forma komunikace, přehlednost, rychlost

Budeme rádi, když nás v tomto projektu podpoříte.
Protokol v příloze po vyplnění a podpisu prosím zašlete na email infoatvakvyskov.cz nebo na adresu společnosti. Případně je možné kontaktovat zákaznické centrum a objednat si zaslání potřebných podkladů v papírové podobě včetně odpovědní obálky. Zároven je třeba si uvědomit, že při vyslovení souhlasu odběratele se zasílám elektronické faktury, již nebude zasílána papírová podoba faktury poštou.
V případě Vašeho nezájmu o zasílání faktur v elektronické podobě Vám budeme i nadále zasílat faktury v papírové formě poštou.